Plan zjazdów

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

W piątkowe słoneczne popołudnie 20 kwietnia, grupa uczniów z Ukrainy uczestniczyła w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez świetlicę „Caritas” w Chmielniku. Zajęcia poprowadził artysta malarz – Wojciech Książek.  Uczniowie poznali m.in. tajniki szkicu martwej natury oraz postaci. Wraz z młodzieżą,  która na co dzień uczestniczy w zajęciach świetlicowych, przygotowali obraz techniką kolażu, który tematycznie nawiązał do polsko-ukraińskiej przyjaźni. Następnie przyszedł czas na zajęcia rekreacyjne: grę w bilard, ping-ponga oraz piłkę nożną. Nie zabrakło także rozmów i pytań dzieci dotyczących codziennego życia na Ukrainie. Wspólne spotkanie uświetnił słodki poczęstunek przygotowany przez Panią Iwonę Fryt, s. Gracjanę oraz  Marlenę Kowalską.

 

Opracowanie artykułu:

Ewa Pierzchała

Facebook