Dygasiński odkrywany

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

27 marca br. uczniowie klas: Ia, I tż i I tps wzięli udział w zajęciach bibliotecznych przygotowanych przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Kielcach. Tematem przewodnim spotkania był warsztat informacyjno-bibliograficzny biblioteki. Uczestniczy zapoznali się z tradycyjnym systemem katalogowania oraz digitalizacją zbiorów. Wykonali również szereg ćwiczeń związanych z wykorzystaniem  zasobów bibliotek cyfrowych, m.in. z Cyfrowej Biblioteki Narodowej – Polona. Następnie przyszedł czas na zwiedzanie wypożyczalni oraz czytelni. Spotkanie zakończyło się w sali multimedialnej, gdzie uczniowie poznali historię ewolucji nośników cyfrowych.

 

Ewa Pierzchała

Facebook