DORADZTWO ZAWODOWE

Dyrekcja Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku informuje, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa zajęcia w ramach Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego Rolnik RL. 03 planowane w dniach 14-15 marca 2020 roku zostają zawieszone. Wszyscy słuchacze zobowiązani są do wypełnienia testu egzaminacyjnego, który zostanie  podany w wersji elektronicznej w zakładce http://www.zs3chmielnik.pl/index.php/dla-ucznia/kursy-kwalifikacyjne i przesłania go na wskazanego maila. Będzie to podstawą do zaliczenia przedmiotu „Produkcja zwierzęca”.

                                                                                                                                                                                           Dyrektor

                                                                                                                                                                                          Sławomir Wójcik

Facebook