Szkolny zestaw programów i podręczników 2016-2017 dla liceum i technikum

Zapraszamy uczniów Technikum do składania formularzy zgłoszeniowych do projektu pt.

„Staż zagraniczny drogą do kariery zawodowej.”

Projekt skierowany jest do 32 uczniów  II i III klasy Powiatowego Zespołu Szkół
w Chmielniku, kształcących w zawodach technik  mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik informatyk.

II grupa uczniów  (tj. 16 osób) - z technikum mechanicznego, technikum pojazdów samochodowych i technikum informatycznego od 29.04.2019r. do 24.05.2019r.  będzie odbywać staż w angielskich przedsiębiorstwach mechanicznych i informatycznych w miejscowości Portsmouth.

Formularze zgłoszeniowe można składać od 19.11.2018r. do 30.11.2018r.
do koordynatora projektu p. Roberta Gajka.

Formularze zgłoszeniowe można pobierać u koordynatora projektu, z sekretariatu Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku, oraz ze strony internetowej szkoły.

Przed złożeniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem projektu który jest dostępny u koordynatora projektu, w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej.

Przygotował:

Robert Gajek

LINKI DO POBRANIA:

Aneks do regulaminu

Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku

,, Staż zagraniczny drogą do kariery zawodowej”

Numer projektu: 2017-1-PL01-KA102-036038

Biuro projektu: Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku,  ul. Dygasińskiego 11, 26-020 Chmielnik tel./fax: 413542894
www: mobilnosci.zs3chmielnik.pl

Starostwo Powiatowe w Kielcach