Książka miesiąca
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

Niesamowita książka dla sympatyków fizyki kwantowej, science-fiction oraz wynalazków. Michio Kaku to światowej sławy profesor fizyki teoretycznej  na City Uniwersity w Nowym Jorku. Jest również jednym z twórców strunowej teorii pola i autorem wielu popularnych książek. Jedna           z nich: Wizje, czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku, to wyjątkowa publikacja o nieograniczonych perspektywach rozwoju nauki. Bardzo dokładnie ukazuje złożony rozwój nauki na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Autor pokusił się nawet o prognozę przyszłych odkryć i osiągnięć.

Czy w  przyszłości będzie możliwe życie wieczne? I co na to medycyna molekularna? Czy maszyny oraz inteligentne roboty zawładną kiedyś naszą planetą? A co z podbojem kosmosu? Czy kiedyś będą możliwie podróże w czasie i przestrzeni? Prof. Kaku przyjmuje takie hipotezy jako całkiem realne i określa ramy czasowe poszczególnych osiągnięć w rozwoju ludzkości.

Książkę czyta się  łatwo i z dużą przyjemnością. Jest szalenie ciekawa; ukazuje różne aspekty naszego życia w zupełnie innym świetle…  . W świetle przyszłości o której na razie możemy tylko pomarzyć.

 

 

Ewa Pierzchała

Facebook