Aktualnośći biblioteki
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

Święto Zakochanych kojarzy nam się przede wszystkim z romantyczną miłością dwojga osób. A przecież aspektów uczuć jest nieskończenie wiele. Nad tematem miłości i jej odmian pochyliliśmy się na zajęciach z przysposobienia informacyjno-czytelniczego.

Młodzież prezentowała wiersze m.in.  J.R.R. Tolkiena, A. Mickiewicza, E. Stachury, ks. J. Twardowskiego, I. Krasickiego i J. Słowackiego. Dodatkową atrakcją była „krzyżówka literacka”, która stała się niemałym wyzwaniem dla uczniów. O miłości rodzicielskiej, przyjacielskiej, braterskiej; uczuciach skierowanych do Boga i ojczyzny opowiadała klasa 4 thż.

Po zajęciach czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Opracowanie: Ewa Pierzchała

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2