Aktualnośći biblioteki
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

Światowy Dzień Kota przypada na 17 lutego. Tego dnia święto obchodzi się corocznie od 2006 r. w Polsce, a także we Włoszech od 1990 r. Akcja ma na celu zwrócenia uwagi na los bezdomnych zwierząt i zachęcać do pomocy czworonożnym pupilom. W związku z tym, w poniedziałkowy poranek przyjęliśmy w bibliotece nietypowego gościa, który stał się główną atrakcją dnia.

 

Zajęcia dotyczyły tzw. „kociej poezji”, czyli wierszy o tematyce stricte związanej z tymi zwierzętami. Czytaliśmy wiersze, a następnie odbył się konkurs na ułożenie w odpowiedniej kolejności treści prezentowanych utworów. Uczniowie stanęli także przed wyzwaniem stworzenia własnego wiersza.

 

Gość honorowy po zbadaniu najciemniejszych zakątków biblioteki został natomiast bezpiecznie odwieziony do domu.  

Opracowanie: Ewa Pierzchała

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2