Aktualnośći biblioteki
Ogłoszenie
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

25 października uczennice klasy I tżi: Aleksandra Barańska, Paulina Piekarska i Marlena Szlązak brały udział w Konkursie pn. „Wybitne Postacie Ziemi Świętokrzyskiej – Profesor Wincenty Kućma”, w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w  Kielcach. Konkurs organizowany był w ramach obchodów jubileuszu 20-lecia województwa świętokrzyskiego. Przedmiotem rozgrywek była popularyzacja wiedzy na temat życia i twórczości wybitnego artysty rzeźbiarza Wincentego Kućmy oraz promocja regionu świętokrzyskiego.

opracowanie: Ewa Pierzchała

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2