Aktualnośći biblioteki
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

Niedawno obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Razem z klasą 2 tżi dokonaliśmy analizy poezji Edwarda Stachury, ks. Jana Twardowskiego, Wisławy Szymborskiej oraz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Uczniowie wybrali także najciekawsze fragmenty swoich ulubionych powieści. Następnie odbyła się dyskusja na temat literatury współczesnej i mass mediów. Uczniowie dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczących roli książki i prasy w dobie mass-mediów.  

Opracowanie:Ewa Pierzchała

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2