Aktualnośći biblioteki

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

8 czerwca odbyła się kolejna ogólnopolska Noc Bibliotek. W tym roku nasza biblioteka była współorganizatorem spotkania, które miało miejsce w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Chmielnik. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Ewy Wawrzyk, mogliśmy gościć poetkę i nowelistkę z Kielc – Panią Annę Zielińską-Brudek.
Hasło przewodnie akcji brzmiało: „RzeczpospoCZYTA” , które nawiązywało do rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Bogaty program spotkania umożliwił każdemu z uczestników odnalezienie czegoś dla siebie.

Autor artykułu : Ewa Pierzchła

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2