Aktualnośći biblioteki

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

23 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich.                Wraz z młodzieżą szkolną postanowiliśmy uczcić to wydarzenie w najlepszy możliwy sposób – poprzez czytanie fragmentów powieści oraz wierszy. Na lekcji przysposobienia informacyjno-czytelniczego wybraliśmy się na świeże powietrze i w otoczeniu natury zatopiliśmy się w ulubionych lekturach. Największą popularnością cieszyły się jednak wiersze ks. Jana Twardowskiego, które w humorystycznym tonie przekazują „radosną wiarę”. 

W zajęciach udział wzięli uczniowie 2 klasy liceum ogólnokształcącego.

Opracowanie artykuły: 

 

 

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2