Aktualnośći biblioteki
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

Tymoteusz Nowak z klasy 1 technikum informatycznego zdobył II miejsce w V Świętokrzyskim Konkursie Artystycznym. Konkurs zorganizowany przez Księgarnię TAK Czytam w Kielcach, mieszczącą się przy ul. Sienkiewicza 74, rozgrywany był w trzech kategoriach: fotograficznej, plastycznej i literackiej. Nagrodzona praca fotograficzna Tymoteusza nawiązywała do jednego z zaproponowanych przez organizatora tematów: Właśnie tak zakochałem się w świętokrzyskim!

Gratulacje, Tymoteuszu

Beata Zaród

 

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2