Aktualnośći biblioteki
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

XXVII Tydzień Kultury Języka nie pozostał w naszej szkole bez echa. Rozpoczął się ciekawą  akcją happeningową - na drzwiach pracowni i gabinetów szkolnych pojawiły się plansze z wyrazami z najczęściej popełnianymi błędami językowymi oraz z poprawnym zapisem tych form.

Uczniowie, przygotowując się do Ogólnopolskiego Turnieju Językowego we Włoszczowie, „walczyli” ze sobą w klasowym i szkolnym etapie tego turnieju, który odbędzie się 27 marca 2019 r. Wzięli również udział w klasowych oraz międzyklasowych zmaganiach ortograficznych.

Wyłonieni zwycięzcy rywalizowali z uczniami innych szkół ponadgimnazjalnych województwa świętokrzyskiego: Natalia Kulka, Agnieszka Lipiec, Karolina Miszczyk w XXII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Kielcach, natomiast Krzysztof Nowak oraz Tymoteusz Nowak uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Chęcinach, na którym Tymoteusz zdobył I miejsce w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2