Biblioteka
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

Dzień Edukacji Narodowej

 Dzień Edukacji Narodowej to okazja, aby nagrodzić nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji za ich pracę. W tym roku szkolnym uhonorowano Nagrodą Dyrektora: p. Andrzeja Cupryjaka – Sochę, p. Annę Grudzień, p. Edytę Kempkowską, p. Agnieszkę Łysak, p. Jarosława P. Olesińskiego, p. Marię Świerzewską, p. Beatę Zaród, p. Roberta Zawierucha. Ponadto Złotym Krzyżem za Długoletnią Służbę został odznaczony p. Dyrektor Sławomir Wójcik, natomiast Medale Komisji Edukacji Narodowej otrzymali p. Renata Gwóźdź, p. Andrzej Cupryjak – Socha oraz p. Wiesław Bucki.

Nie lada niespodziankę z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowała dla pracowników Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku klasa 4thż. Zaproponowała wszystkim wspólną zabawę, polegającą na rysowaniu i odgadywaniu – nie zawsze łatwych – kalamburów. Wszystkim dopisywał dobry humor.Pieczę nad całością sprawowała p. Beata Zaród

Maria Banaś klasa 4tż

 

Facebook

Aktualności Biblioteki

 • 1
 • 2