Aktualności

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

19 marca br. (poniedziałek) w Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga w Kielcach odbyła się konferencja edukacyjna dla uczniów zakwalifikowanych  do stypendium Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla szkół zawodowych. Spotkanie zorganizował Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Stypendyści z naszej szkoły: Karol Piekarski, Natalia Czaja, Sandra Mrówka, Wiktoria Sikora, Maria Banaś, Patrycja Gołębiowska oraz Karol Bielecki. Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: Ewa Pierzchała

Facebook