AKTUALNOŚCI

Wyniki VI edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z „Mitologii greckiej i rzymskiej” i „Mitologii skandynawskiej”

 

W tegorocznej Olimpiadzie Ogólnopolskiej z „Mitologii greckiej i rzymskiej”, opracowanej przez firmę edukacyjną „Olimp School”, wzięło udział 844 uczniów z całej Polski. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły (klasa 3a):

Daria Wójcik – miejsce 27.

Michał Michalski – miejsce 39.

Marcelina Pabian  - miejsce 41.

Równie wysokie miejsce uzyskała Alicja Gajda – uczennica klasy 3a, która w VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z „Mitologii skandynawskiej” zajęła miejsce 21. (na 174 wszystkich uczestników olimpiady).

 

Gratulacje!!!

IV edycję Olimpiady Ogólopolskiej z „Mitologii greckiej i rzymskiej” i „Mitologii skandynawskiej” w Powiatowym Zespole Szkół zorganizowała i przeprowadziła : Maria Świerzewska.

 

Opracowanie: Maria Świerzewska

Facebook