AKTUALNOŚCI

Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego „Multitest’2019”.

 

 

Najwyższe miejsce zdobył Patryk Mierzwa uczeń klasy Itiżg. Znalazł się w gonie osób wyróżnionych zdobywając 11 miejce.

 

Naszą Szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów z klasy 2TIŻ i klas pierwszych ( Itip I IA): Tymoteusz Nowak, Wesołowski Bartłomiej, Mierzwa Patryk, Wójcik Jakub, Bracichowicz Bartłomiej, Kozera Krzysztof, Więckowski Kacper, Szaruga Zuzanna, Kalita Amelia, Brela Julia, Kaniecki Bartłomiej, Radomski Cyryl, Kaczmarczyk Natalia, Gołębiowska Wiktoria, Wrona Marcelina, Śliwa Dominika i Janasz Dominik.

Pomimo bardzo dużej konkurencji z całej Polski nasi uczniowie uzyskali wysokie lokaty potwierdzone dyplomami uznania.

Przygotowaniem i przeprowadzeniem konkursu zajęła się nauczycielka języka angielskiego w Powiatowym Zespole Szkół w Chmielniku – Edyta Kempkowska.

Facebook