AKTUALNOŚCI
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

 

25 września 2019r w Powiatowym Zespole Szkół w Chmielniku w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbyła się prelekcja na temat zdrowego odżywiania wśród dzieci i młodzieży. Wzięło w niej udział 24 uczniów i 2 opiekunów ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku.
Uczniowie zostali zapoznani z aktualną Piramidą Zdrowego Żywienia.Poznali również zasady racjonalnego żywienia. Spotkanie zakończyło się zdrowym poczęstunkiem przygotowanym przez uczennice Technikum żywienia i usług gastronomicznych. Prelekcję poprowadziła nauczyciel Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku pani Joanna Juszczak

Facebook