AKTUALNOŚCI

WYCIECZKA EDUKACYJNA do SOSNOWCA

Dnia 27 września 2019r. uczniowie klas I, II i III Technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do firmy VEGAGASTRO, gdzie odbyła się prezentacja włoskiej firmy Comprital, której misją jest kompleksowe wsparcie i zaopatrzenie w zakresie produkcji lodów wraz z technologią, surowcami, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

 

Uczniowie mieli  możliwość samodzielnie sporządzić lody według określonej receptury. Poznali etapy technologii produkcji oraz czynników warunkujących ich jakość. Szkolenie zostało zakończone degustacją wykonanych przez uczniów lodów w różnych smakach.


                                                                   Organizatorzy wycieczki:

                                                                                                                                                                                       Marta Ficek       
                                                                                                                                                                                      Joanna Juszczak           

Facebook