AKTUALNOŚCI

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ Z CHMIELNIKA na  IV Salonie Technologii i Wyposażenia dla Edukacji oraz I Kongresie Edukacji Przyszłości
22-23.X.2019r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

                

   

 Eksperci zgromadzeni w Centrum Kongresowym Targów Kielce przedstawili rozwiązania dla dydaktyków i nauczycieli, poruszono zagadnienia dotyczące wykorzystania nowych technologii i innowacji w edukacji, omówiono zmiany w szkolnictwie branżowym, robotyce, Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji i Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. W programie targów  znalazła się także Gala Finałowa Konkursu Filmowego „Dobry Zawód – Lepsza Przyszłość!”.

Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku znalazł się wśród wystawców, uczniowie Technikum żywienia i usług gastronomicznych prezentowali przygotowane przez siebie zakąski i desery przeznaczone do degustacji. Cieszyły się one dużym powodzeniem wśród odwiedzających, czego dowodem były liczne gratulacje.

 

 

 

Facebook