AKTUALNOŚCI
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ Z CHMIELNIKA na  IV Salonie Technologii i Wyposażenia dla Edukacji oraz I Kongresie Edukacji Przyszłości
22-23.X.2019r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

                

   

 Eksperci zgromadzeni w Centrum Kongresowym Targów Kielce przedstawili rozwiązania dla dydaktyków i nauczycieli, poruszono zagadnienia dotyczące wykorzystania nowych technologii i innowacji w edukacji, omówiono zmiany w szkolnictwie branżowym, robotyce, Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji i Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. W programie targów  znalazła się także Gala Finałowa Konkursu Filmowego „Dobry Zawód – Lepsza Przyszłość!”.

Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku znalazł się wśród wystawców, uczniowie Technikum żywienia i usług gastronomicznych prezentowali przygotowane przez siebie zakąski i desery przeznaczone do degustacji. Cieszyły się one dużym powodzeniem wśród odwiedzających, czego dowodem były liczne gratulacje.

 

 

 

Facebook