Szkoła

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG
 

W dniu 05 marca 2018 roku na zaproszenie Dyrektora Technikum Nowych Technologii w Kleszczowie Pani  Agnieszki Nagody-Gębicz  oraz Pana Leona Wojnowskiego delegacja Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku gościła w Kleszczowie. Celem wizyty było poznanie bazy dydaktycznej, metod i form pracy  szkoły, która w ubiegłym roku zdobyła pierwsze miejsce w Polsce w rankingu techników organizowanym prze tygodnik Perpektywy. Technikum kształci w jednym zawodzie- technik mechatronik, dysponuje znakomitą bazą dydaktyczną wraz z basenem, pełnowymiarową halą sportową, sztucznym lodowiskiem oraz  zespołem boisk sportowych. Szkoła współpracuje również z łódzkimi uczelniami wyższymi, które zapewniają kadrę do kształcenia zawodowego. Strony zadeklarowały dalszą współpracę między Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie oraz Powiatowym Zespołem Szkół w Chmielniku. Delegacja spotkała się  również z przedstawicielami Urzędu Miasta I Gminy Kleszczów celem wymiany doświadczeń między naszymi samorządami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook