W sobotnią noc 2 lutego 2019 roku, odbyła się Studniówka maturzystów Powiatowego Zespołu Szkół, która miała miejsce w „Gościńcu Chmielnickim”. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, który jest integralną częścią całej uroczystości. Następnie przyszedł czas na przemówienie Pana Dyrektora Sławomira Wójcika oraz zaproszonych gości. Przedstawiciele klas maturalnych w imieniu społeczności szkolnej podziękowali gronu pedagogicznemu za trud włożony w poszerzanie naszej wiedzy. Po części oficjalnej oraz posiłku, rozpoczęła się impreza taneczna do białego rana. Parkiet pękał w szwach, a to za sprawą wspaniałego zespołu „Reflex Dance”. Nie obyło się także bez fotorelacji profesjonalnego i niezastąpionego Patryka Barwinka (Studio Trawers), dzięki któremu czuliśmy się jak celebryci. Z pewnością ta magiczna noc pozostanie w naszej pamięci już na zawsze.

Maria Banaś, kl. 4 thż