Szkoła
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

W sobotnią noc 2 lutego 2019 roku, odbyła się Studniówka maturzystów Powiatowego Zespołu Szkół, która miała miejsce w „Gościńcu Chmielnickim”. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, który jest integralną częścią całej uroczystości. Następnie przyszedł czas na przemówienie Pana Dyrektora Sławomira Wójcika oraz zaproszonych gości. Przedstawiciele klas maturalnych w imieniu społeczności szkolnej podziękowali gronu pedagogicznemu za trud włożony w poszerzanie naszej wiedzy. Po części oficjalnej oraz posiłku, rozpoczęła się impreza taneczna do białego rana. Parkiet pękał w szwach, a to za sprawą wspaniałego zespołu „Reflex Dance”. Nie obyło się także bez fotorelacji profesjonalnego i niezastąpionego Patryka Barwinka (Studio Trawers), dzięki któremu czuliśmy się jak celebryci. Z pewnością ta magiczna noc pozostanie w naszej pamięci już na zawsze.

 

Maria Banaś, kl. 4 thż

Facebook