Szkoła
Ogłoszenie
Open Panel

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

W ramach kampanii „BohaterON – włącz historię”, uczniowie naszej szkoły skierowali kilka ciepłych słów do Powstańców Warszawskich na specjalnie do tego przygotowanych kartkach pocztowych. Tradycja wysyłania kart pocztowych ma długą historię. Niestety obecnie wypierana jest przez maile                  i szybkie wiadomości tekstowe. Akcja ma na celu nie tylko szerzenie patriotyzmu wśród młodzieży ale przede wszystkim oddanie hołdu bohaterom wojennym. To wyjątkowe przedsięwzięcie łączy pokolenia, zaś przesłane życzenia dają niezwykłą radość adresatom korespondencji. W bibliotece szkolnej przez cały wrzesień można było dołączyć do akcji i napisać od siebie kilka słów dla powstańców.

Ewa Pierzchała

 

Facebook