Szkoła

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

Niedawno otrzymaliśmy kolejne książki do „zaopiekowania” się nimi przez naszych uczniów. Pośród nich znaleźć można encyklopedie, repetytoria maturalne, słowniki, podręczniki, książki popularnonaukowe, lektury oraz powieści. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie… .
Plus mały bonusik dla biblioteki – „perełki” literackie, czyli dzieła z lwowskiego Nakładu Wydawnictwa Polskiego z lat 20-tych ubiegłego wieku, faksymile rękopisów Cypriana Kamila Norwida, a także jego Lekcyje O Juliuszu Słowackim, wydane w Krakowie w 1909 r.
Dziękujemy mgr Agnieszce Jasińskiej – kierownikowi Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej – filia w Busku-Zdroju za podarowanie wspaniałych woluminów.

Autor : Ewa Pierzchała

Facebook