Szkoła

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

1 marca to dla naszego narodu data wyjątkowa. Mimo politycznych burz oraz dziejowych zawirowań możemy w końcu czcić pamięć osób, którzy po II wojnie światowej nie poddali się komunistycznemu reżimowi…

Jako Polacy mamy prawo i obowiązek do kultywowania pamięci o osobach, które przyczyniły się do budowania wolnej Ojczyzny.

Obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych odbyły się w Chmielnickim Centrum Kultury. Uczestniczyła w nich klasa II a Liceum Ogólnokształcącego. Wzruszający spektakl „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” wystawiła młodzież szkolna Gimnazjum im. Gen. Kazimierza Tańskiego w Chmielniku.

 

Ewa Pierzchała

Facebook