3  marca 2018 roku, w Polsce na zaproszenie  Andrzeja Cupryjak-Socha  gościł  w Busku-Zdroju  GUAN TIEUN  Wielki Mistrz Chińskiego Tradycyjnego systemu  Tongbei  Gong-fu.

Pobyt był możliwy dzięki pomocy Europejskiej Organizacji Tong Bei Boxing  reprezentowanej przez maestro Stanisława Falangę z Neapolu oraz jego syna maestro Fulvio Falangę  z Bolonii  (Włochy).   Od godziny 10:30 do 14:30 na  sali gimnastycznej ZSTI  przeprowadzone zostały warsztaty systemu Tongbei  Kung-fu stanowiącym rdzeń systemu Tanglangmen Kung-fu. W zajęciach wzięło udział 35 uczniów  których największą liczbę stanowili najmłodsi   ( uczestnicy w przedziale wiekowym od 7 lat do 50 lat) i oczywiście uczniowie naszej szkoły ( czteroosobowa ekipa z Klasy IA i ITM)

4 marca GM GUAN TIEUN  w Warszawie poprowadził   3 godzinny indywidualny trening dla Andrzeja Cupryjak-Socha

Było to niesamowite przeżycie a zarazem uzyskanie zarówno bezcennego materiału szkoleniowego jak i w żaden sposób nieprzeliczalnego doświadczenia  dla każdego ćwiczącego , praktykującego  Chińskie Sztuki Walki.

Mistrz bardzo wysoko ocenił wyszkolenie naszych zawodników od najmłodszych po najstarszych  ale warsztaty pokazały nam jak jeszcze długa droga przed nami…

Dziękujemy  dyrektorowi  naszej Szkoły Szanownemu Panu mgr Sławkowi Wójcikowi , w-ce Szanownemu Panu mgr Robertowi Zawierucha oraz nauczycielom wychowania fizycznego w naszej szkole za bezcenną pomoc.

Bardzo dziękujemy bez waszej pomocy  nic by nie wyszło z tego niesamowitego przedsięwzięcia!

Aleksandra Cecot

Dominika Wójcik