Szkoła

Nowoczesna szkoła zawodowa nowoczesny region

 • Slajd1.PNG
 • Slajd2.PNG
 • Slajd3.PNG
 • Slajd4.PNG
 • Slajd5.PNG
 • Slajd6.PNG
 • Slajd7.PNG
 • Slajd8.PNG
 • Slajd9.PNG
 • Slajd10.PNG
 • Slajd11.PNG

Wiedza Edukacja Rozwój

 • Slajd1.JPG
 • Slajd2.JPG
 • Slajd3.JPG
 • Slajd4.JPG
 • Slajd5.JPG
 • Slajd6.JPG
 • Slajd7.JPG
 • Slajd8.JPG
 • Slajd9.JPG
 • Slajd10.JPG
 • Slajd11.JPG
 • Slajd12.JPG
 • Slajd13.JPG
 • Slajd14.JPG
 • Slajd15.JPG
 • Slajd16.JPG
 • Slajd17.JPG
 • Slajd18.JPG
 • Slajd19.JPG
 • Slajd20.JPG

           3  marca 2018 roku, w Polsce na zaproszenie  Andrzeja Cupryjak-Socha  gościł  w Busku-Zdroju  GUAN TIEUN  Wielki Mistrz Chińskiego Tradycyjnego systemu  Tongbei  Gong-fu.

GUAN TIEUN jest profesorem Shenyang Sport Uniwersity Wushu  jest Sędzią najwyższego szczebla międzynarodowego oceniającym krajowy i światowy system nadawania stopni mistrzowskich tzw DUAN w Wushu  .Jest Wielkim Mistrzem  skarbnicą narodową Chin

Pobyt był możliwy dzięki pomocy Europejskiej Organizacji Tong Bei Boxing  reprezentowanej przez maestro Stanisława Falangę z Neapolu oraz jego syna maestro Fulvio Falangę  z Bolonii  (Włochy).   Od godziny 10:30 do 14:30 na  sali gimnastycznej ZSTI  przeprowadzone zostały warsztaty systemu Tongbei  Kung-fu stanowiącym rdzeń systemu Tanglangmen Kung-fu. W zajęciach wzięło udział 35 uczniów  których największą liczbę stanowili najmłodsi   ( uczestnicy w przedziale wiekowym od 7 lat do 50 lat) i oczywiście uczniowie naszej szkoły ( czteroosobowa ekipa z Klasy IA i ITM)

4 marca GM GUAN TIEUN  w Warszawie poprowadził   3 godzinny indywidualny trening dla Andrzeja Cupryjak-Socha

 Było to niesamowite przeżycie a zarazem uzyskanie zarówno bezcennego materiału szkoleniowego jak i w żaden sposób nieprzeliczalnego doświadczenia  dla każdego ćwiczącego , praktykującego  Chińskie Sztuki Walki.

Mistrz bardzo wysoko ocenił wyszkolenie naszych zawodników od najmłodszych po najstarszych  ale warsztaty pokazały nam jak jeszcze długa droga przed nami…

 

Dziękujemy  dyrektorowi  naszej Szkoły Szanownemu Panu mgr Sławkowi Wójcikowi , w-ce Szanownemu Panu mgr Robertowi Zawierucha oraz nauczycielom wychowania fizycznego w naszej szkole za bezcenną pomoc.

Bardzo dziękujemy bez waszej pomocy  nic by nie wyszło z tego niesamowitego przedsięwzięcia!

Aleksandra Cecot

Dominika Wójcik

Wiktor Wójcik

Piotr kaleta

Andrzej Cupryjak-Socha

Autor zdjęć: Wiktor Wójcik

Facebook